П`ятниця, 19.07.2019, 09:44

«  Липень 2019  »

Кафедра вчителів англійської мови

ВАСИЛИК Тамара Володимирівна
Освіта вища. Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова (2004), факультет іноземних мов. Педагогічний стаж – 35 років. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший вчитель».
.
ЦИМБАЛЮК Олена Анатоліївна
Освіта вища. Закінчила  в 2003 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, кваліфікація - фахівець початкової освіти, вчитель початкових класів і англійської мови. В 2008 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю практичного психолога. Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії» та педагогічне звання «старший учитель». Педагогічний стаж – 15 років.
БОЯРЧЕНКОВА Валерія Миколаївна
Освіта вища. Закінчила у 2016 році Київський університет ім.Б.Грінченка по спеціальності "Початкова освіта з викладанням іноземної мови". Кваліфікаційна категорія – спеціаліст. Педагогічний стаж - 4 роки.
НОВОСЕЛЬСЬКА Наталія Володимирівна
Освіта вища, закінчила в 2004 році Могильовський державний університет ім.А.А. Кулешова, факультет іноземних мов. Педагогічний стаж – 14 років. Має І кваліфікаційну категорію.

ШТАНЬКО Тетяна Вікторівна
Освіта вища. Закінчила в 1999 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова. Педагогічний стаж – 15 років. Має І кваліфікаційну категорію.
АТАМАНЕНКО Марія Володимирівна
Закінчила бакалаврат Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Іноземна мова та література (англійська) та здобула кваліфікацію «Бакалавр філології, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури». Продовжує навчання в магістратурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та літературна творчість». Педагогічний стаж – 4 роки. Кваліфікаційна категорія – бакалавр.
КОЛОС Анастасія Шавкадівна
Освіта вища. Закінчила Київський  педагогічний університет імені Бориса Грінченка у 2012 році за спеціальністю «Початкове навчання», та здобула кваліфікацію «Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи». Педагогічний стаж -  6 років. Має ІІ кваліфікаційну категорію.

НАЗАРЕНКО Тетяна Віталіїївна
Освіта вища. Закінчила Горловський педагогічний інститут іноземних мов у 2004 році за спеціальністю «Іноземна мова і література (англійська)», та здобула кваліфікацію «Вчитель англійської мови». Має І кваліфікаційну категорію. Педагогічний стаж -  18 років.

САТТАРОВА Мирослава Миколаївна
Освіта вища. Закінчила Київський  педагогічний університет імені Бориса Грінченка у 2011 році за спеціальністю «Початкове навчання», та здобула кваліфікацію «Вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи». Педагогічний стаж -  7 років. Має ІІ кваліфікаційну категорію.
ДЬОМІНА Оксана Миколаївна
Освіта вища. Закінчила в 2018 році  Київський педагогічний університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію «Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи» Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

тел. (044)530-03-31, (044)360-52-50

Статут школи №322

До літніх канікул залишилось: