Середа, 23.08.2017, 19:27

«  Серпень 2017  »

Кафедра вчителів англійської мови

ВАСИЛИК Тамара Володимирівна
Освіта вища. Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, факультет іноземних мов. Педагогічний стаж – 31 рік. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший вчитель».
.
ЦИМБАЛЮК Олена Анатоліївна
Освіта вища. Закінчила  в 2003 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, кваліфікація - фахівець початкової освіти, вчитель початкових класів і англійської мови. В 2008 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю практичного психолога. Присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст першої категорії" та педагогічне звання "старший учитель". Педагогічний стаж – 12 років.

ХОДОРОВА Зінаїда Йосипівна
Освіта вища, закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім.Л.Українки, факультет іноземних мов. Кваліфікаційна категорія – вища. Педагогічний стаж – 38 років.

НОВОСЕЛЬСЬКА Наталія Володимирівна
Освіта вища, закінчила Могильовський державний університет ім.А.А. Кулешова, факультет іноземних мов. Педагогічний стаж – 10 років. Кваліфікаційна категорія – ІІ.

ШТАНЬКО Тетяна Вікторівна
Освіта вища. Закінчила в 1999 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова. Педагогічний стаж – 12 років. Має ІІ кваліфікаційну категорію.
КАЩЕНКО Лариса Вікторівна
Освіта вища. Закінчила Київський  педагогічний університет імені Бориса Грінченка у 2010 році за спеціальністю «Початкове навчання», та здобула кваліфікацію "Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи". Педагогічний стаж - 7 років. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст ІІ категорії.
КОЛОС Анастасія Шавкадівна
Освіта вища. Закінчила Київський  педагогічний університет імені Бориса Грінченка у 2012 році за спеціальністю «Початкове навчання», та здобула кваліфікацію "Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи". Педагогічний стаж -  3 роки. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

НАЗАРЕНКО Тетяна Віталіїївна
Освіта вища. Закінчила Горловський педагогічний інститут іноземних мов у 2004 році за спеціальністю «Іноземна мова і література (англійська), та здобула кваліфікацію "Вчитель англійської мови". Кваліфікаційна категорія – І. Педагогічний стаж -  15 років.

САТТАРОВА Мирослава Миколаївна
Освіта вища. Закінчила Київський  педагогічний університет імені Бориса Грінченка у 2011 році за спеціальністю «Початкове навчання», та здобула кваліфікацію "Вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи". Педагогічний стаж -  4 роки. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.