П`ятниця, 15.12.2017, 19:57

«  Грудень 2017  »

Кафедра вчителів англійської мови

ВАСИЛИК Тамара Володимирівна
Освіта вища. Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, факультет іноземних мов. Педагогічний стаж – 32 роки. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання «старший вчитель».
.
ЦИМБАЛЮК Олена Анатоліївна
Освіта вища. Закінчила  в 2003 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова, кваліфікація - фахівець початкової освіти, вчитель початкових класів і англійської мови. В 2008 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю практичного психолога. Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії» та педагогічне звання «старший учитель». Педагогічний стаж – 13 років.

НОВОСЕЛЬСЬКА Наталія Володимирівна
Освіта вища, закінчила Могильовський державний університет ім.А.А. Кулешова, факультет іноземних мов. Педагогічний стаж – 11 років. Кваліфікаційна категорія – ІІ.

ШТАНЬКО Тетяна Вікторівна
Освіта вища. Закінчила в 1999 році Київський державний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова. Педагогічний стаж – 13 років. Має ІІ кваліфікаційну категорію.
АТАМАНЕНКО Марія Володимирівна
Закінчила бакалаврат Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Іноземна мова та література (англійська) та здобула кваліфікацію «Бакалавр філології, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури». Продовжує навчання в магістратурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Українська мова та літературна творчість». Педагогічний стаж – 3 роки. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.
КОЛОС Анастасія Шавкадівна
Освіта вища. Закінчила Київський  педагогічний університет імені Бориса Грінченка у 2012 році за спеціальністю «Початкове навчання», та здобула кваліфікацію «Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи». Педагогічний стаж -  4 роки. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

НАЗАРЕНКО Тетяна Віталіїївна
Освіта вища. Закінчила Горловський педагогічний інститут іноземних мов у 2004 році за спеціальністю «Іноземна мова і література (англійська)», та здобула кваліфікацію «Вчитель англійської мови». Кваліфікаційна категорія – І. Педагогічний стаж -  17 років.

САТТАРОВА Мирослава Миколаївна
Освіта вища. Закінчила Київський  педагогічний університет імені Бориса Грінченка у 2011 році за спеціальністю «Початкове навчання», та здобула кваліфікацію «Вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи». Педагогічний стаж -  5 років. Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.
ДЬОМІНА Оксана Миколаївна
Закінчила бакалаврат Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Початкова освіта» та здобула кваліфікацію «Організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вчитель англійської мови початкової школи». Продовжує навчання в магістратурі Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Початкова освіта». Кваліфікаційна категорія – спеціаліст.