Як колись казав наставник Олександра Кравченка (керівник гуртка шахів): «Поки ти відпочиваєш, хтось з твоїх конкурентів набуває більшої сили». Закон, який діє для всіх і для всього. Тому він радіє, що за минулий навчальний сезон йому вдалося закохати в цей прекрасний вид спорту наших дітей, які з гордістю і наперебій надсилають свої фото, як вони проводять свій літній відпочинок з шахами. І це прекрасно!
Деякі вихованці знаходять час для участі у величезних турнірах, здобувають нагороди і навіть поповнюють свої заощадження. У кожного є своя мрія і вдвічі приємно, що шахи наближають ці мрії.
Наступного сезону у нас буде збірна. І ця збірна буде створена з доволі свідомих шахістів. Нещодавно, в одному з турнірів наш лідер, Михайло Куприянович, "поклав на лопатки" дуже серйозного шахіста, який претендує на звання Чемпіону Києва. Маргаритка Децик вщент розбиває свого сусіда, шахіста з досвідом, а батьки інших наших шахістів кажуть, що вже побоюються грати зі своїми дітьми.