П'ятница, 17.05.2024, 05:28

«  Вересень 2021  »

Головна » 2021 » Вересень » 20 » Відпрацювання дій в надзвичайній ситуації
Відпрацювання дій в надзвичайній ситуації
З метою відпрацювання дій у разі виникнення пожежі як працівниками навчального закладу, так і учнями 17 вересня у СШ №322 було проведено навчальну евакуацію. Після довгої сирени, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації, учні у супроводі вчителів організовано йшли до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, на якому шикувалися по класах. Директор школи Ковалевська Ірина Володимирівна наголосила, що вогонь може бути другом людини або її ворогом. Особливо небезпечні пожежі в громадських приміщеннях, зокрема у школі, де одночасно перебуває багато людей. Тому актуальними є відпрацювання дій з евакуації із задимленого приміщення. Від першого попереджувального дзвінка до повної евакуації пройшло 5 хвилин. Медична сестра провела інструктаж щодо виникнення надзвичайної ситуації і розповіла учням, як правильно себе поводити. На базі 4-В класу була створена агітбригада "Полум'я", яка виступила із цікавою, а найголовніше, корисною доповіддю про причини виникнення пожеж і способи їх уникнення. Навчальна евакуація проводилася у супроводі представників пожежно-рятувальних частин та пожежно-рятувальної техніки Головного управління ДСНС України у місті Києві, які наприкінці заходу підбили підсумки та ще раз нагадали важливі правила безпеки. Фахівці Служби порятунку наголошують, що заходи з відпрацювання планів евакуації у навчальних закладах є дієвим засобом підготовки як дітей, так і педагогічних працівників до дій у разі виникнення будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладах освіти. Адже у разі її виникнення дітей охоплює страх та паніка, а якщо дитина знатиме, як правильно діяти, це допоможе їй врятуватися.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 158 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0