П'ятница, 26.04.2024, 13:03

«  Квітень 2021  »

Головна » 2021 » Квітень » 18 » Виховна онлайн бесіда на тему «Як пов'язані рух та життя людини?»
Виховна онлайн бесіда на тему «Як пов'язані рух та життя людини?»
15.04.2021 вихователем ГПД Атаманенко О.Г. була проведена виховна онлайн бесіда на тему «Як пов’язані рух та життя людини?» Були розглянуті питання, як рух впливає на життя людини, які зміни перетворюють наше життя на рух, які зміни сприяють нашому зростанню і збагаченню, руху вгору, а які руху вниз. Життя – це виклик і якщо ми його приймаємо, то потрібно навчатися бути мудрими, терпеливими і поміркованими, щоб досягти намічених цілей, щоб не робити помилок, не озлобити своє серце і не розчаруватися. Діти обговорили, що може допомогти людині досягти поставленої мети, душевних і моральних висот.
1. Гігієна тіла. Основою здорового способу життя є особиста гігієна як умова ефективної профілактики різних захворювань. Дотримання і виконання регулярних гігієнічних процедур потребує певних зусиль. Турбота про чистоту тіла та одягу - це прояв дисципліни та терпіння.
2. Так само як дотримання зовнішньої чистоти, життя вимагає у людини дотримання і внутрішньої чистоти. Учні ознайомилися з деякими правилами внутрішньої чистоти і розмірковували над тим, як опановувати себе і не дозволяти розвиватися і втілюватися поганим намірам. Це, свого роду, загартування душі і розуму. Турбота про внутрішню чистоту теж вимагає дисципліни та терпіння.
Що ж нам допомагає підтримувати себе в гарному фізичному і моральному стані? Основним вважаються фізичні навантаження і рухливі ігри. Помірне і правильно розподілене фізичне навантаження сприяє правильному функціонуванню усіх систем організму. Отже, здорове тіло дає нам змогу займатися навчанням, відвідувати спортивні секції, гратися, здорова душа - радіти, допомагати іншим, робити добрі справи, здоровий дух – контролювати емоції і вчинки.
Переглядів: 182 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0