Класовод Гриненко Катерина Петрівна та вихователь Атаманенко Ольга Георгіївна 3-Б класу активно залучилися до проведення Тижня доброчесності. Учні виготовляли моделі ляльок, на кожній з яких написали правила доброчесності. Спільними зусиллями та кропіткою працею діти разом зі своїми вчителями оформили «Куточок доброчесності».
Бути доброчесним — це також означає бути людяним, тобто розуміти емоції інших людей, співпереживати їм та діяти так, щоби допомогти й підтримати їх. В рамках Тижня доброчесності учні 2-А класу зробили із паперової тарілки корону у формі серця, кристалу та інших символів, потім одягнувши «корону», зосередилися та спробували відчути силу свого серця — свою людяність. Також переглянули мультфільм «Містер Байдужий» і познайомились з головним героєм. А після перегляду поділилися своїми почуттями і намалювавши, який вигляд мав чоловік на початку й наприкінці мультфільму, діти проаналізували зміни, які відбулися з головним героєм
... Читати далі »
У 2-Б класі активно був проведений тиждень, присвячений темі "Академічна доброчесність", де на ранкових зустрічах обговорювались питання: що таке доброчесність, які є види порушень, розігрували різні ситуації, ділилися власним досвідом, робили висновки. Закінчився тиждень роздумами про те, які якості доброчесності кожен з нас має в собі і проявляє по відношенню до інших.
1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави. Вчора, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в нашій школі пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Також відбулася вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?». Учнями створили «Серце доброти та солідарності», як символ солідарності та підтримки людей
... Читати далі »
Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.
З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в початковій школі №322 було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.
В класа
... Читати далі »
Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає (відео).
Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.
В останню суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. ... Читати далі »