П'ятница, 26.04.2024, 08:00

Десять порад, які допоможуть вашій дитині навчатися

Дослідження показують, що вивчення англійської мови дома з батьками може позитивно вплинути на дитячу впевненість та мотивацію. Це призводить до покращення успішності у навчанні. Спробуйте скористатися цими порадами, які допоможуть вашій дитині краще навчатися. Всі наведені нижче поради можна виконувати на англійській або своїй рідній мові.

1) Допоможіть своїй дитині весело провести час з англійською
Вивчення англійської мови – це весело. Намагайтеся не примушувати вашу дитину і дозвольте їй/йому грати в ігри на англійській і займатися цікавими видами діяльності з задоволенням. Чим більше ваша дитина насолоджується вивченням англійської мови, тим наполегливіше вона буде працювати над нею, що гарантує кращі результати.

2) Запропонуйте дитині грати в комп’ютерні
ігри
Заохочуйте дитину грати в інтерактивні лексичніта граматичні ігри на Мультиромах. Завдяки ним забезпечується цікавий спосіб практикувати граматику, лексику та фонетику і відпрацювати те, що ваша дитина вивчила на заняттях.

3) Використовуйте Інтернет
Допоможіть своїй дитині зайти на інтерактивні веб-сайти в Інтернеті. Є багато безкоштовних сайтів, особливо для молодших учнів, які допоможуть вашій дитині практикувати мову, яку вони вивчали в класі, грати в мовні ігри та
досліджувати цікаві теми. Гарним прикладом такого сайту є http://www.britishcouncil.org/kids.htm

4) Створюйте сприятливі умови навчання
Працюючи з дитиною, створіть тиху робочу обстановку з хорошим природним освітленням, з усіма необхідними матеріалами, наприклад, ручки, папір, пазли. Важливо, щоб вас ніхто не відволікав.

5) Навчіть свою дитину бути організованою
Поговоріть з дитиною про важливість бути організованим і встановлення режиму навчання. Це допоможе їй досягти успіху як в класі, так і в подальшому житті.

6) Допоможіть дитині підготуватися до занять
Заохочуйте дитину, щоб він/вона починала свою домашню роботу або підготовку до занять якомога раніше. Таким чином, дитина не буде почуватися напружено або тривожно, і отримає кращі результати.

7) Допоможіть своїй дитині у виконанні
домашніх завдань / повторенні вивченого
Виділіть постійний час для виконання домашніх завдань або повторення. У цей час намагайтеся бути поруч у разі, якщо ваша дитина потребує допомоги, але не давайте прямих відповідей. Замість цього, ставте допоміжні запитання, які допоможуть вашій дитині працювати над завданням поетапно, крок за кроком.

8) Читайте разом з дитиною
Читайте своїй дитині кожного дня, і заохочуйте його / її читати вам. Під час читання задавайте запитання по змісту казки чи оповідання, наприклад: «Чому Попелюшка повинна покинути бал?» Читання для вашої дитини підвищить її інтерес до англійської і покращить словниковий запас.

9) Задайте ваше запитання дитини про його
день
Задавайте запитання дитині про те, що він / вона бачила, чула, до чого доторкалася протягом дня. Говорячи про дитячий день, заохочуйте і мотивуйте дитину, щоб досягти кращих результатів у класі.

10) Приймайте участь у шкільному житті
Сильні зв’язки дому і школи дозволяють підтримувати власну дитину і обговорювати будь-які проблеми з учителем. Характеристика учня вчителем та його особисте портфоліо допоможуть вам постійно стежити за прогресом вашої дитини.