Субота, 11.05.2024, 19:26

«  Лютий 2024  »

Головна » 2024 » Лютий » 15 » До Декади партнерства та комунікації
До Декади партнерства та комунікації

Фізична активність – це запорука гарного самопочуття. Одним з найважливіших фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі дня є ранкова гімнастика. Завдання ранкової гімнастики полягає в тому, щоб активізувати діяльність організму, зміцнити серцево-судинну систему, підвищити імунітет, поліпшити координацію рухів. Щоденна ранкова гімнастика сприятливо впливає на весь організм дитини, чинить позитивний вплив на закріплення правильної постави, гарної ходи, попереджує виникнення плоскостопості. Привчає дітей проявляти вольові зусилля, виробляє наполегливість, дисциплінованість. Діти набувають корисної звички щодня зранку виконувати фізичні вправи, які сприяють виникненню почуття бадьорості, емоційного підйому на весь день і сприяють організованому початку дня дітей.
Саме тому, в рамках проведення Декади партнерства сьогодні у 4-Б класі був проведений оздоровчо- пізнавальний захід "Здоровим бути модно", який провела мама нашої учениці Подуст Інна Миколаївна, за фахом - фізичний терапевт-кінезіолог. Тема була вельми цікавою, бо відчувати себе здоровим хочуть всі. В дружній бесіді учні поділились своїми спостереженнями та розповідями про те, яке місце займають фізичні вправи в їхньому житті. На всі свої питання вони отримали вичерпні відповіді. Інна Миколаївна професійно провела комплекс ранкової зарядки. Додатково показала спеціальні вправи, які сприятимуть поліпшенню самопочуття не тільки дітям, а і їхнім рідним. Приємно було спостерігати за тим, як діти особисто підходили до нашої гості і з'ясовували ті питання, які їх турбують. Сердечно дякуємо нашій гості за вагомий внесок у навчально-виховний процес та незабутні враження.
Категорія: Виховна робота | Переглядів: 27 | Додав: Gera-04 | Рейтинг: 0.0/0